Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii

Număr anunț
DA31842157
Autoritate contractantă
COMUNA CAMPURI VRANCEA (CUI 4718128)
Cod CPV
43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.646.540 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.646.540 RON