Atribuită
Anunț de participare
Carburant auto pe baza de card de credit
- Număr anunț
- CN1001401
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.103.286,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.657.804,17 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1002883
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 119-271641
- Documentație de atribuire
- DF1010679
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 2.1 Anexa la AC carduri.xlsx.p7s
- 2. Proiect acord cadru.docx.p7s
- 3.1. anexa 1-contract subsecvent.xlsx.p7s
- 3. Proiect contract sectorial de furnizare.docx.p7s
- 4. FORMULARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1010679.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
2.657.804,17 RON
din 2.103.286,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro