Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 94,6% sub estimat
Furnizare de antiseptizant pentru cherestea – D.S. Arges
- Număr anunț
- CN1001388
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- BIOCHEM A. SRL (CUI 15999193)
- Cod CPV
- 24450000-3 · Produse agrochimice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 726.741,60 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON 94,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 01:58
- Anunț de atribuire
- CAN1002723
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 117-265261
- Documentație de atribuire
- DF1010544
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BIOCHEM A. SRL CUI RO15999193
Valoare atribuită
39.000 RON
din 726.741,60 RON estimat
94,6%
Adjudecat la 5,4% din estimat · economie 687.741,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.