Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 85,3% sub estimat

Achizitionarea de branza telemea,pateu,legume congelate si verdeturi uscate

Număr anunț
SCN1002479
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
LECONFEX SRL (CUI 2092175)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181.690 RON
Valoare atribuită
26.709,32 RON 85,3% sub estimat
Data publicării
23.05.2018 15:30
Anunț de atribuire
SCNA1000664
Termen limită
04.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1006568

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 26.709,32 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Branza telemea
2 Pate ficat de porc cu cheita 100 g LECONFEX S.R.L. 2 contracte 22.518,08 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 8310 · 26.06.2018
LECONFEX S.R.L. · contract 14625 · 27.11.2018 22.518,08 RON
3 Pate vegetal 100 g
4 patrunjel frunze uscat Baby Business SRL
5 Marar frunze uscat Baby Business SRL 4.191,24 RON
6 Leustean frunze uscat
7 Baza pentru mancaruri Baby Business SRL
8 morcovi congelati
9 Patrunjel congelat Anulat
10 Telina congelata Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
BABY-BUSINESS SRL CUI RO11309568
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

26.709,32 RON

din 181.690 RON estimat 85,3%

Adjudecat la 14,7% din estimat · economie 154.980,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.