Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente de protectie-HALATE - MĂNUȘI

Număr anunț
DA31832084
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.069.710 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.069.710 RON