Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie "Banda adeziva reflectorizanta 10 cmx10 m" - 17 bucati

Număr anunț
DA31837544
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.855.335 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.855.335 RON