Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE BONURI VALORICE CARBURANT AUTO
- Număr anunț
- SCN1002370
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 473.949,58 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 15:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1000611
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005555
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
473.949,58 RON
din 504.201,68 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 30.252,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.