Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionarea si instalarea unui sistem de detectare si avertizare la incendiu - PIATA UNIRII-

Număr anunț
DA31822975
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.756.208 RON
Data publicării
08.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.756.208 RON