Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anse de unica folosinta, sterile 1ul sau 10 ul, impachetate individual

Număr anunț
DA31837249
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Cod CPV
19521000-4 · Produse din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.062.074 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.062.074 RON