Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelevare şi efectuare analize din probe apă freatică, probe apă de suprafaţă şi probe levigat

Număr anunț
DA31836809
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.341.727 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.341.727 RON