Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii legislative iLegis (Sistem integrat de consultare legislativa) cf. nota 57457/07.11.2022

Număr anunț
DA31846771
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.040.729 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
10.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040.729 RON