Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat
Laptop si Computer pentru Gradina Botanica
- Număr anunț
- CN1001254
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.760 RON
- Valoare atribuită
- 5.878,12 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 16:16
- Anunț de atribuire
- CAN1004397
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010160
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010160.pdf
- Model contract de furnizare.docx.p7s
- Modele formulare ofertanti.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 11.760 RON Adjudecat: 5.878,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop pentru Gradina Botanica | 5.880 RON | Mida Soft Business | 5.878,12 RON |
| 2 | Computer All in One pentru Gradina Botanica | 5.880 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
5.878,12 RON
din 11.760 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 5.881,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.