Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,7% sub estimat
Reabilitare instalație interioară cu detectori de fum , butoane de urgență pentru declanșare alarmă
- Număr anunț
- SCN1002432
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ALSTINGTIMSERV (CUI 12817459)
- Cod CPV
- 45312100-8 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma impotriva incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.026 RON
- Valoare atribuită
- 43.910 RON 50,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 12:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1002291
- Termen limită
- 11.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006830
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1006830.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Lista cantitatilor de lucrari.pdf.p7s
- Model contract .pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SC ALSTINGTIMSERV SRL CUI RO12817459
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION PROTECTION S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 3
Individuala
Ofertant
RIMOLDO CONSULTING GROUP SRL CUI 28418900
Valoare atribuită
43.910 RON
din 89.026 RON estimat
50,7%
Adjudecat la 49,3% din estimat · economie 45.116 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.