Anulată
Anunț de participare
Echipamente medicale pentru Chirurgie Cardiacă - Clinica de Chirurgie Cardiovasculară și Cardiologie Intervențională, Lot 2 si Lot 3
- Număr anunț
- CN1001338
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785.641,91 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1006403
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 119-270263
- Documentație de atribuire
- DF1010440
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 785.641,91 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Echipamente medicale pentru Chirurgie Cardiacă - Clinica de Chi… | 343.156,37 RON | Anulat | — |
| 3 | Echipamente medicale pentru Chirurgie Cardiacă - Clinica de Chi… | 442.485,54 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Subcontractanți 3
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
MEDITECH SRL CUI RO 14779840
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.