Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,9% sub estimat
Acord cadru de prestare a serviciilor de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru prejudicii produse terților prin accidente de vehicule și de asigurări facultative tip CASCO.
- Număr anunț
- CN1001334
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494 (CUI 5253314)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.520.042 RON
- Valoare atribuită
- 3.392.935,76 RON 54,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1008175
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 118-268358
- Documentație de atribuire
- DF1010626
Documente
Documentația de atribuire
- Aexa nr. 3_Caiet de sarcini_Casco individual.xlsx.p7s
- Anexa nr.1_ Acord cadru.xls.p7s
- Anexa nr.1_Caiet de sarcini_ Situatie PARC.xls.p7s
- Anexa nr. 1_contract subsecvent.xls.p7s
- Anexa nr. 2_Caiet de sarcini_Scoala de soferi.xls.p7s
- Anexa nr. 2_contract subsecvent.xls.p7s
- Ax1_A-4602_Caiet de sarcini - RCA.docx.p7s
- Ax2_A-4602_Formulare.doc.p7s
- Ax3_A-4602_PROIECT ACORD RCA.docx.p7s
- Ax4_A-4602_Proiect contract subsecvent RCA.docx.p7s
- FisaDate_DF1010626.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
3.392.935,76 RON
din 7.520.042 RON estimat
54,9%
Adjudecat la 45,1% din estimat · economie 4.127.106,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.