Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat
CONSTRUIRE DISPENSAR UMAN ,LOCALITATEA CRISAN,COMUNA CRISAN,JUDETUL TULCEA
- Număr anunț
- SCN1002402
- Autoritate contractantă
- Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.991,40 RON 11,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 11:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1002052
- Termen limită
- 07.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006409
Documente
Documentația de atribuire
- A02 (1).pdf.p7s
- A03 (1).pdf.p7s
- A04 (1).pdf.p7s
- A05 (1).pdf.p7s
- contract de servicii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006409.pdf
- formulare (1).pdf.p7s
- Plansa A01 (1).pdf.p7s
- SF dispensar Crisan PARTEA a II-a .pdf.p7s
- SF Dispensar Crisan PARTEA I .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242
Valoare atribuită
36.991,40 RON
din 42.000 RON estimat
11,9%
Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 5.008,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.