Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri pentru motoare Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule

Număr anunț
DA31848788
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU (CUI 4331090)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.115.110 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
11.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.115.110 RON