Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bolt electric ingropat ingust - Incuietoare electronica de securitate

Număr anunț
DA31856850
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Cod CPV
44521120-5 · Incuietoare electronica de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.241.885 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
11.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.241.885 RON