Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat Foto Mirrorless 24MP Kit cu Obiectiv EF-M 15-45mm F/3.5-6.3 IS STM Negru

Număr anunț
DA31856220
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae (CUI 4245119)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
11.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat