Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,2% sub estimat
MULTIFUNCTIONALE LASER -DS Dolj
- Număr anunț
- CN1001322
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.370 RON 23,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 12:46
- Anunț de atribuire
- CAN1004340
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011096
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini multifunctionale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011096.pdf
- formulare multifunctionale.doc.p7s
- model contract multifunctionale.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
8.370 RON
din 10.900 RON estimat
23,2%
Adjudecat la 76,8% din estimat · economie 2.530 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.