Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat

Gaz-cromatograf cuplat cu spectrometru de masa

Număr anunț
CN1022047
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Cod CPV
38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812.850 RON
Valoare atribuită
635.902 RON 21,8% sub estimat
Data publicării
24.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1044371
Termen limită
24.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 120-291392
Documentație de atribuire
DF1086991

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CHROMAKTIV SRL CUI 22234177
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

635.902 RON

din 812.850 RON estimat 21,8%

Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 176.948 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.