Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa, str. Crisan nr. 33 si str. Kulin nr. 62

Număr anunț
DA31852531
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.290.134 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
11.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.290.134 RON