Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU DE EVIDENTA A ORDINELOR DE PLATA-INCASARE 24-2-6

Număr anunț
DA31857368
Autoritate contractantă
COMUNA VISINESTI (CUI 4344546)
Cod CPV
22822000-8 · Formulare comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.465.985 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
11.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465.985 RON