Atribuită
Anunț de participare
Reactivi pentru neonatologie si ATI
- Număr anunț
- CN1001301
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 769.720 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1005689
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 115-261256
- Documentație de atribuire
- DF1010066
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD cadru model.doc.p7s
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE PRODUSE MODEL.doc.p7s
- FisaDate_DF1010066.pdf
- FORMULARE- model.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 769.720 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile hematologice compatibile cu Gazometru OPTI-CCA TS | 463.100 RON | SIRAMED-FARMA S.R.L. | — |
| 2 | TESTE COAGULARE PT/INR compatibile cu aparatul Xprecia Stride | 169.500 RON | SC ROMLAB SRL | — |
| 3 | Reactivi si consumabile compatibile cu ROTEM Delta 4000 | 39.120 RON | — | |
| 4 | FLACOANE DE HEMOCULTURA COMPATIBILE CU SISTEMUL AUTOMAT Ba… | 98.000 RON | MEDICLIM S.R.L. | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMLAB SRL CUI RO6383967
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
SIRAMED - FARMA SRL CUI RO33027525
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.