Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAKITA DUB363PT2V Suflanta si aspirator de frunze + 2 acum. BL1850B Li-Ion 18V 5Ah +Incarcator dublu

Număr anunț
DA31856593
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.162.074 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
11.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.162.074 RON