Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Concurs de solutii privind stabilirea unui modul comercial destinat comercializarii de flori sau presa, carti si alte produse de tipul publicatiilor
- Număr anunț
- DC1000177
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Cod CPV
- 71230000-9 · Servicii de organizare a concursurilor de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Concurs de solutii deschiscum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.03.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- RDC1000197
- Termen limită
- 08.04.2022 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 050-130509
- Documentație de atribuire
- DF1139837
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ROADCONSTRUCT CUI 21664249
Valoare atribuită
0 RON
din 10.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.