Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,4% sub estimat

Reparaţii capitalizabile agregate de cimentare ACF 500 - 2 buc.

Număr anunț
CN1001304
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
PETAL SA (CUI 841186)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.863.280 RON
Valoare atribuită
347.000 RON 81,4% sub estimat
Data publicării
18.06.2018 13:53
Anunț de atribuire
CAN1004230
Termen limită
25.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010081

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PETAL SA CUI RO 841186
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AUTOCOMEXIM SRL CUI RO 2572041

Valoare atribuită

347.000 RON

din 1.863.280 RON estimat 81,4%

Adjudecat la 18,6% din estimat · economie 1.516.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.