Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIA DE ”ECHIPAMENTE PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A ACTIVITĂȚII DE ÎNCERCARE ÎN CADRUL LABORATORULUI DE BIOLOGIE MOLECULARĂ, PE TERMEN LUNG, CONFORM PROGRAMELOR NAȚIONALE DE SUPRAVEGHERE ȘI CONTROL A BOLILOR COFINANȚATE LA ANIMALE (PESTĂ PORCINĂ AFRICANĂ)” - CENTRIFUGA CU RACIRE CU ROTOARE INTERSCHIMBABILE
- Număr anunț
- CN1022028
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR IALOMITA (CUI 4231652)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 42931100-2 · Centrifuge de laborator si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.160,78 RON
- Valoare atribuită
- 36.160 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1041029
- Termen limită
- 29.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 120-291493
- Documentație de atribuire
- DF1086935
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMLIBRIS SRL CUI RO2665191
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
36.160 RON
din 36.160,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro