Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat

Furnizare tractor si accesorii pentru tractor in cadrul proiectului: „ Conservation and protection of the cross border natural heritage of Bihor - Hajdú-Bihar counties” cod proiect ROHU53

Număr anunț
SCN1064755
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301.879,50 RON
Valoare atribuită
279.900 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
09.03.2020 12:51
Anunț de atribuire
SCNA1038572
Termen limită
20.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1079055

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ZETOR TRACTOR SRL CUI RO 17235478

Valoare atribuită

279.900 RON

din 301.879,50 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 21.979,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.