Atribuită Cumpărare directă

Tetavax 0,5 ml susp. inj. x 1 seringa vaccin tetanic adsorbit

Număr anunț
DA35684099
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651620-0 · Vaccinuri impotriva difteriei si antitetanos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.050 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050 RON