Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări in cadrul obiectivului de investitii Canalizare menajera si statie de epurare Rusca Teregova, Comuna Teregova, Judetul Caras Severin

Număr anunț
SCN1064744
Autoritate contractantă
Comuna Teregova (Primaria comunei Teregova) (CUI 3227246)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 16254102)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.963.971 RON
Valoare atribuită
2.963.788,90 RON
Data publicării
09.03.2020 12:11
Anunț de atribuire
SCNA1035998
Termen limită
27.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1079033

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.963.788,90 RON

din 2.963.971 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.