Atribuită Cumpărare directă

Cuva pentru instrumente chirurgicale 30 l – 562 x 358 x 200 cnf. ref. 8112/ 25.04.2024 BO

Număr anunț
DA35706485
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.797,08 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
14.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.797,08 RON