Atribuită Cumpărare directă

SCUTECE PENTRU COPII NR. 0 / PAMPESR / SCUTEC NOU NASCUTI 0-2 KG

Număr anunț
DA35699502
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
165,60 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,60 RON