Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de amenajare puț forat de mare adâncime - apă potabilă - D.A. Râmnicelu

Număr anunț
DA31868439
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI 41228341)
Cod CPV
45262200-3 · Lucrari de fundatie si de forare de puturi de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.542.556 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.542.556 RON