Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie reparatie unealta Holmatro BCT conform ADV 1327456

Număr anunț
DA31869126
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "CPT.PUICA NICOLAE" AL JUDETULUI ARGES (CUI 4317894)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.899.077 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.899.077 RON