Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6290, dimensiune A4 (Printare,Copiere, Scanare, Fax

Număr anunț
DA31866710
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.355.499 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.355.499 RON