Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare priza/prize de pamant si paratraznet (verificare PRAM) cu emitere certificat 1-2 buc

Număr anunț
DA31860942
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.939.854 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.939.854 RON