Ofertă acceptată Cumpărare directă

mapa plus format A4 cu placheta metalica imprimata in policromie cu cerneluri UV

Număr anunț
DA31858198
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.469.343 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.469.343 RON