Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI PRIVIND ACHIZITIA SI INLOCUIREA UNEI CENTRALE TERMICE DIN CADRUL POL. MUN. SLATINA

Număr anunț
DA31869875
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.197.221 RON
Data publicării
13.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.197.221 RON