Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vestiar metalic Premium 4 usi Z (2x2) 800x500x1800 mm,Vestiar metalic Premium 2 usi Z (1x2) 400x500x

Număr anunț
DA31867396
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Cod CPV
39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.193.873 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.193.873 RON