Ofertă acceptată Cumpărare directă

MILGAMMA NA SOL INJ 1ML X 5FI; TANDESAR 16MG X 28CP (CANDESARTANUM CILEXETIL)

Număr anunț
DA31867462
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
335.278 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335.278 RON