Atribuită Cumpărare directă

FAMOTIDINA ZENTIVA 20MG X 30CP FILM

Număr anunț
DA35679744
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.664,05 RON
Data publicării
10.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.664,05 RON