Atribuită Cumpărare directă

FIER CALCAT TEFAL 2400 WATT, JET DE ABUR 160 GR, ANTI-CALCAR, PROTECTIE CURENT, TALPA CERAMICA

Număr anunț
DA35708974
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
584,37 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,37 RON