Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere autogunoiera cu sofer si personal de deservire pentru ridicare și transport deseuri

Număr anunț
DA31845247
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.245.780 RON
Data publicării
09.11.2022 00:00
Data finalizării
14.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.245.780 RON