Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare - docum. obtinere avize si Studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA31881596
Autoritate contractantă
COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.397.610 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.397.610 RON