Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Reabilitare termica ?i modernizare cantina Liceul cu Program Sportiv ”Viitorul”
- Număr anunț
- 428171
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
- Furnizor / câștigător
- DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 SRL (CUI 16297707)
- Cod CPV
- 45212422-0 · Lucrari de constructii de cantine (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.058.579 RON
- Valoare atribuită
- 2.599.792,15 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2018 15:25
- Anunț de atribuire
- 225974
- Termen limită
- 21.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 323992
Documente
Documentația de atribuire
- 0.Caiete sarcini - Cantina.pdf
- 11.Formular DUAE-brut.doc
- 1.ARHITECTURA - parti desenate.7z
- 2. REZISTENTA - parti desenate.7z
- 3. SANITARE - parti desenate.7z
- 4. TERMICE - parti desenate.7z
- 5. ELECTRICE - parti desenate.7z
- 8.Contract model.doc
- contestatie
- Declaratie de participare
- Documentatie economica fara valori
- FisaDate_IP
- Formulare
- sentinta Curtea de Apel
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 2
Individuala
Alți participanți 1
-
Oferta 3
Individuala
Alți participanți 1
-
Valoare atribuită
2.599.792,15 RON
din 3.058.579 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 458.786,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.