Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termi-DNA-Tor Solutie pentru decontaminarea suprafetelor de lucru si a aparaturii contaminate cu ADN

Număr anunț
DA31882443
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.875.940 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.875.940 RON