Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de elaborare documentații tehnico-economice SF și PT aferente obiectivului de investiţie „Revitalizarea zonei centrale a orașului Geoagiu, județul Hunedoara”
- Număr anunț
- DC1000198
- Autoritate contractantă
- Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Concurs de solutii deschiscum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 393.252,03 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- RDC1000216
- Termen limită
- 05.12.2022 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 213-612202
- Documentație de atribuire
- DF1163465
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ARCHISTUDIO SRL CUI RO 18844274
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARCHISTUDIO SRL CUI RO 18844274
Valoare atribuită
0 RON
din 393.252,03 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 393.252,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.