Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDIȚIONAT - procurare și montaj

Număr anunț
DA31861026
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.714.651 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.714.651 RON