Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de supraveghere si mentenanta pentru cazan cu gazeificare, cu putere instalata sub 100kW

Număr anunț
DA31862493
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGETA J. CANCICOV" PARINCEA (CUI 23104566)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.840.890 RON
Data publicării
11.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.840.890 RON